Volvo OE98284
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE98284
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE98698-99
Volvo OE98493-94
Volvo OE99457
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE13170
Volvo OE90492
Volvo OE98704-05
Volvo OE656113
Volvo OE95709-10
Volvo OE98297-98
Volvo OE95290
Antall per bil: 24
Volvo OE91944
Volvo OE94890-1
Volvo OE81803
Volvo OE95217
Volvo OE659852
Volvo OE94890
Antall per bil: 14
Slik forekommer Volvo OE 656112 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo PV/DuettSe hele sortimentet fra Volvo PV/Duett
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo PV/Duett · Volvo Duett B16Innvendig kledning (Tidl. vogner uten kombinasjonsnummer) | 44508 | Passer uten ytterligere begrensning | 10, 9Se sprengskisse |
| Volvo PV/Duett · Volvo Duett B16Innvendig kledning (Tidl. vogner uten kombinasjonsnummer) | 217 · 220 | Passer uten ytterligere begrensning | 9Se sprengskisse |
Volvo OE97092-93
Volvo OE97224-25
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE97852-53
Volvo OE97913
Volvo OE97094-95
Volvo OE97226-98
Volvo OE654820-21
Volvo OE671261
Antall per bil: Volvo 1800 B18: 2 stk · Volvo 1800 B20: 2 stk · Volvo Amazon B18: 7 stk · Volvo Amazon B20: 7 stk · Volvo PV/Duett B18: 6 stk
Volvo OE671261-1
Volvo OE666171
Volvo OE955156
Volvo OE1470040
Volvo OE95707-08
Volvo OE95707-97
Volvo OE98301-02
Volvo OE98615-16
Volvo OE98702-03
Volvo OE98495-96