
OE-nummer 1372355
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.

OE-nummer 1372355
Volvo OE1372212-1
Volvo OE1235176
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1372441
Volvo OE1372450
Volvo OE1235587
Volvo OE1372447
Volvo OE1212699
Volvo OE1372448
Volvo OE1372449
Volvo OE1212737
Antall per bil: Volvo 164: 2 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk
Volvo OE955780
Volvo OE1312421
Volvo OE1372041
Volvo OE1372043
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1372042
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1372044
Volvo OE1312420
Slik forekommer Volvo OE 1372356 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Bakre belysning | 240 series 1988- 4DRS 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 1Se sprengskisse |
Volvo OE1258476
Volvo OE1312637
Volvo OE1312772
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3523442
Volvo OE1307559
Volvo OE1235586
Volvo OE1372440
Volvo OE1372226
Volvo OE1234669
Volvo OE1215724
Volvo OE1215697