Volvo OE1329395
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Fremre hjullager med hjulnav til Volvo 740, 760 og 780 med ABS, modellår 1988. Beregnet for forakselen og passer på både høyre og venstre side.
Hjullageret har samme utførelse og innfesting som Volvo original og er beregnet som erstatning for et slitt eller skadet hjullager.
Volvo 740, modellår 1988, med ABS
Volvo 760, modellår 1988, med ABS
Volvo 780, modellår 1988, med ABS
Artikkelnummer: 271645
Produkttype: Hjullager med hjulnav
Plassering: Foraksel
Monteringsside: Høyre og venstre
Bremsesystem: For biler med ABS
Modellår: Kun 1988
Erstatter Volvo originalnummer: 271449
Passer kun modellår 1988 med ABS.
Hjullageret er beregnet for Volvo 740, 760 og 780 med ABS og passer på begge forhjul.
Kontroller at bilen er av modellår 1988 og har ABS før bestilling.
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1329395
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1330824
Volvo OE274215
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1363559
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE271643
Antall per bil: Säljs per styck
Volvo OE1273659
Volvo OE3530273
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1330827
Volvo OE1229423
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1359040
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1272843
Antall per bil: 2
Volvo OE1359905
Antall per bil: 10
Volvo OE1273235
Antall per bil: Säljs per styck
Volvo OE1329712
Volvo OE3530789
Antall per bil: Säljs per styck
Volvo OE3530789
Antall per bil: Säljs per styck
Volvo OE971099
Slik forekommer Volvo OE 271645 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 780Foraksel fjærbein | — | Passer uten ytterligere begrensning | 62Se sprengskisse |
Volvo OE985660
Volvo OE183577
Volvo OE1330102
Volvo OE3530790
Volvo OE1229297
Volvo OE1359607
Volvo OE21648827
Volvo OE1273979