
OE-nummer 1372044
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.

OE-nummer 1372044
Volvo OE3518162
Volvo OE1392203
Volvo OE35430051
Volvo OE3518911
Volvo OE1374620
Volvo OE1358170
Volvo OE3518185
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3518161
Volvo OE1372043
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3518917
Volvo OE1376407
Volvo OE3518916
Slik forekommer Volvo OE 3518179 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Bakre belysning 4 dører 1990 | L.H. |
| 3Se sprengskisse |
Volvo OE277707
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE277721
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3518672
Antall per bil: Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 2 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk · Volvo 740 (1988–90): 1 stk · Volvo 740/760 (–1984): 1 stk · Volvo 740/760 (1985–87): 1 stk · Volvo 760 (1988–): 1 stk · Volvo 780: 2 stk
Volvo OE3518170
Volvo OE1235783
Volvo OE3518910
Volvo OE3518294
Volvo OE1321930
Volvo OE1321926
Volvo OE1321931