Volvo OE98284
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE98284
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE277935
Volvo OE277925
Volvo OE192318
Volvo OE281189
Volvo OE663942E
Volvo OE277927
Volvo OE281071
Volvo OE13170
Volvo OE279731-2
Volvo OE950158
Antall per bil: 28
Volvo OE955949
Volvo OE955850
Volvo OE955689
Volvo OE672075
Antall per bil: 4
Volvo OE940147
Volvo OE955692
Volvo OE942356
Volvo OE190896
Antall per bil: Volvo 140 (1973–): 1 stk · Volvo 164: 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Slik forekommer Volvo OE 660634 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo PV/DuettSe hele sortimentet fra Volvo PV/Duett
Volvo AmazonSe hele sortimentet fra Volvo Amazon
Volvo 1800Se hele sortimentet fra Volvo 1800
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo PV/Duett B18Sikkerhetsbelter | P110 |
| 15Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo Amazon B16Sikkerhetsbelte | 660037 · 661189 · 666443 | Passer uten ytterligere begrensning | 13Se sprengskisse |
| Volvo Amazon B18Sikkerhetsbelter, forsete | P120 1) · P130 · P220 |
| 20Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 1800 B18Sikkerhetsbelte | P 180(B18) | Passer uten ytterligere begrensning | 18Se sprengskisse |
Volvo OE672805
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE18651
Antall per bil: 4
Volvo OE86713
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE11145
Volvo OE656514
Antall per bil: 6
Volvo OE11013
Volvo OE181120
Antall per bil: 14
Volvo OE1006806
Volvo OE1006805
Volvo OE1006807
Volvo OE1017353
Volvo OE1045272
Volvo OE1048796
Volvo OE950385
Volvo OE1048794
Volvo OE955950
Volvo OE672022
Volvo OE670149-57
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE696645-51
Volvo OE696644-50
Volvo OE190320