Volvo OE1294886
Antall per bil: 2
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1294886
Antall per bil: 2
Volvo OE1373615
Volvo OE3540771
Volvo OE1224199
Volvo OE1224102
Volvo OE1364213
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antall per bil: 2
Volvo OE1225943-44
Volvo OE191695
Volvo OE655532
Volvo OE955780
Volvo OE1360901
Volvo OE1323158
Volvo OE1364211
Volvo OE1348436
Antall per bil: 2
Volvo OE949734
Volvo OE941907
Volvo OE191391
Volvo OE956092
Slik forekommer Volvo OE 1364212 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Dashbord nedre seksjon | 240 series 1988- | Passer uten ytterligere begrensning | 21Se sprengskisse |
| Volvo 240 1988-Dashbord nedre seksjon | 240 series 1988- | Passer uten ytterligere begrensning | 21Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Dashbord | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 29Se sprengskisse |
Volvo OE982793
Volvo OE1215512
Volvo OE1215520
Volvo OE1246953
Volvo OE941905
Volvo OE3540245
Volvo OE1259660
Volvo OE1259515
Antall per bil: 4
Volvo OE1259731
Antall per bil: 5
Volvo OE191276
Volvo OE1247572
Antall per bil: 10
Volvo OE1308939
Antall per bil: 4
Volvo OE3540642
Volvo OE1246222HQ
Volvo OE3540229
Volvo OE273341
Volvo OE1313706
Volvo OE9131868
Volvo OE686261
Volvo OE1373426
Volvo OE1221189
Antall per bil: 2