Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1373615
Volvo OE1360894
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3540771
Volvo OE680097OE
Volvo OE678238
Volvo OE1225941-42
Volvo OE191695
Volvo OE1224832
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1360968
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE655532
Volvo OE955780
Volvo OE1202799
Volvo OE680097
Volvo OE683861
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1207900
Volvo OE1247342
Volvo OE944385
Volvo OE683701
Antall per bil: Volvo 140 (–1972): 7 stk · Volvo 164: 7 stk · Volvo 240 (1988–): 7 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 7 stk · Volvo 780: 1 stk
Slik forekommer Volvo OE 1360966 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Interiørdetaljer | 245 (stasjonsvogn) · 5DRS | Passer uten ytterligere begrensning | 15Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1975-1978Interiørdetaljer | 244 (4-dørs) · 245 (stasjonsvogn) · 264 (4-dørs) · 265 (stasjonsvogn) · 4 DRS | Passer uten ytterligere begrensning | 10Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1975-1978Interiørdetaljer | 245 (stasjonsvogn) · 265 (stasjonsvogn) · 5 DRS | Passer uten ytterligere begrensning | 13Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Interiørdetaljer | 242 (2-dørs) · 262 (2-dørs) · 2 DRS | Passer uten ytterligere begrensning | 13Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Interiørdetaljer | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 15Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Interiørdetaljer | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 15Se sprengskisse |
Volvo OE1294713
Volvo OE1225916
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1294886
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1360949
Volvo OE1360950
Volvo OE1360952
Volvo OE1360951
Volvo OE1360954
Volvo OE1294882
Volvo OE1294860
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1202798
Volvo OE1264445
Antall per bil: Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk
Volvo OE3519339
Volvo OE1294989
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1323419
Volvo OE1264234
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1264233
Volvo OE3519601
Volvo OE1360947
Volvo OE1360953
Volvo OE1360948
Volvo OE946645
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE273341
Volvo OE1313706
Volvo OE9131868
Volvo OE686261
Volvo OE1364212
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1364211