
OE-nummer 1234669
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer
OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.

OE-nummer 1234669
Volvo OE1372212-1
Volvo OE1372447
Volvo OE1258949
Volvo OE1372213-1
Volvo OE1235201
Volvo OE1372355
Volvo OE1372448
Volvo OE1372043
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1372449
Volvo OE1372442
Volvo OE1372356
Volvo OE1372071
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1212702
Volvo OE1212703
Volvo OE946813
Volvo OE955246
Volvo OE1212699
Volvo OE1214128
Volvo OE1212737
Antall per bil: Volvo 164: 2 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk
Slik forekommer Volvo OE 1235263 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1975-1978Belysning bakre | 240-260 Series -1978 | Passer uten ytterligere begrensning | 1Se sprengskisse |
Volvo OE941266
Volvo OE959046
Volvo OE1234244
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE955946
Volvo OE955138
Volvo OE1215037
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1235021
Volvo OE1235586
Volvo OE1372440
Volvo OE941262
Volvo OE1235588
Volvo OE1372226
Volvo OE1215724
Volvo OE1215697