Volvo OE1338425

Dekkskive beige
OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Frakt
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
- Leveringstid og fraktalternativer vises i kassen.
- Fraktkostnaden beregnes i kassen.
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1338425
Volvo OE3525725
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1034049
Volvo OE3521271
Volvo OE6847076
Volvo OE3527611
Antall per bil: 6
Volvo OE1307727
Volvo OE9145566
Volvo OE1395408
Volvo OE3500056
Volvo OE1356324
Volvo OE3519483
Volvo OE120085
Slik forekommer Volvo OE 3508565 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Volvo 940/960Se hele sortimentet fra Volvo 940/960
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Interiørdetaljer gulvparti | A |
| 13Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1991-Interiørdetaljer gulvparti | — | Passer uten ytterligere begrensning | 13Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 940/960 1990-1996Interiørdetaljer gulvparti | 940 | Passer uten ytterligere begrensning | 13Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Interiørdetaljer gulvparti | 940 | Passer uten ytterligere begrensning | 13Se sprengskisse |
Volvo OE9447206
Volvo OE1386672
Volvo OE30675263
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE955138
Volvo OE955892
Volvo OE6848388
Volvo OE1338252
Volvo OE1338582
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1338283
Volvo OE1338275
Volvo OE1376250
Volvo OE1307611
Volvo OE3522196
Volvo OE3522195
Volvo OE1345784
Volvo OE1341669
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1379791
Antall per bil: 6
Volvo OE1311859
Antall per bil: 3
Volvo OE1345780
Volvo OE680097