Volvo OE1392918
Antall per bil: Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 2 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk · Volvo 740 (1988–90): 1 stk · Volvo 740 (1991–): 1 stk · Volvo 740/760 (1985–87): 1 stk · Volvo 780: 2 stk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer
OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1392918
Antall per bil: Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 2 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk · Volvo 740 (1988–90): 1 stk · Volvo 740 (1991–): 1 stk · Volvo 740/760 (1985–87): 1 stk · Volvo 780: 2 stk
Volvo OE1338425
Volvo OE3525725
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1338276
Volvo OE3508565
Antall per bil: 8
Volvo OE1393123
Volvo OE1349806
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1338277
Volvo OE1307727
Volvo OE1395408
Volvo OE1356324
Volvo OE3519483
Volvo OE1243584
Volvo OE960138
Volvo OE955892
Volvo OE1243657
Volvo OE1204535
Antall per bil: Selges per stykk
Slik forekommer Volvo OE 3521271 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Volvo 940/960Se hele sortimentet fra Volvo 940/960
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Forsete, manuelt justerbart | 2) |
| 39Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1991-Forsete, manuelt justerbart | 2) |
| 28Se sprengskisse |
| Volvo 760 1988-Forsete, manuelt justerbart | 1) · 2) |
| 32, ?Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 940/960 1990-1996Forsete, manuelt justerbart | With mechanical pre-tensioner / Med mekanisk försträckare |
| 41Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Forsete, manuelt justerbart | 2) |
| 41Se sprengskisse |
Volvo OE1388872
Antall per bil: 2
Volvo OE30675263
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE982793
Volvo OE946934
Volvo OE1363998
Antall per bil: 2
Volvo OE955138
Volvo OE1338252
Volvo OE1338582
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1338283
Volvo OE1338275
Volvo OE1376250
Volvo OE1307611
Volvo OE3522196
Volvo OE3522195
Volvo OE9145566
Volvo OE1345784
Volvo OE1341669
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1379791
Antall per bil: 6
Volvo OE1311859
Antall per bil: 3
Volvo OE1345780