Volvo OE3525725
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer
OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE3525725
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3521271
Volvo OE9144275
Volvo OE3523608
Volvo OE6847076
Volvo OE3527611
Antall per bil: 6
Volvo OE1307727
Volvo OE1395408
Volvo OE3500056
Volvo OE1356324
Volvo OE1259737
Antall per bil: 6
Volvo OE3519483
Volvo OE960138
Volvo OE955892
Volvo OE956075
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1243657
Volvo OE1388872
Antall per bil: 2
Volvo OE1204535
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE940090
Volvo OE1349806
Antall per bil: Selges per stykk
Slik forekommer Volvo OE 1243584 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Volvo 940/960Se hele sortimentet fra Volvo 940/960
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Forsete, manuelt justerbart | 1) |
| 25Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Forsete, manuelt justerbart | 1) · 2) |
| 24Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1991-Forsete, manuelt justerbart | 1) · 2) |
| 14Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 - 1984Forsete, manuelt justerbart | — | Passer uten ytterligere begrensning | 28Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 - 1984Forsete, el. justerbart | — | Passer uten ytterligere begrensning | 32Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 1985-87Forsete, manuelt justerbart | — | Passer uten ytterligere begrensning | 26Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 940/960 1990-1996Forsete, el. justerbart | 1) · 2) |
| 26Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1990-1996Forsete, manuelt justerbart | Without mechanical pretensioner / Utan mekanisk försträckare · With mechanical pre-tensioner / Med mekanisk försträckare |
| 27Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1990-1996Forsete, el. justerbart | Without mechanical pretensioner. · With mechanical pre-tensioner. | Passer uten ytterligere begrensning | 27Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Forsete, manuelt justerbart | — | Passer uten ytterligere begrensning | 15Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Forsete, el. justerbart | A |
| 25Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Forsete, manuelt justerbart | 1) · 2) |
| 27Se sprengskisse |
Volvo OE1264531
Antall per bil: 4
Volvo OE1324339
Volvo OE30675263
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1363998
Antall per bil: 2
Volvo OE3510233
Volvo OE946934
Volvo OE3510232
Volvo OE1204951
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1265195
Antall per bil: 2
Volvo OE1338252
Volvo OE1338582
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1338283
Volvo OE1338275
Volvo OE1376250
Volvo OE1307611
Volvo OE9145566
Volvo OE3522196
Volvo OE3522195
Volvo OE3406380
Volvo OE3508565
Antall per bil: 8
Volvo OE1345784