Volvo OE3525725
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE3525725
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE680097
Volvo OE3527611
Antall per bil: 6
Volvo OE1307727
Volvo OE6840203
Volvo OE30675265
Volvo OE30675263
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE9137123
Antall per bil: 4
Volvo OE3548775
Volvo OE9408210
Volvo OE1243584
Volvo OE960138
Volvo OE955892
Volvo OE956075
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1243657
Volvo OE1388872
Antall per bil: 2
Volvo OE1204535
Antall per bil: Selges per stykk
Slik forekommer Volvo OE 1349806 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Volvo 940/960Se hele sortimentet fra Volvo 940/960
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Forsete, manuelt justerbart | 1) |
| 33Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Forsete, manuelt justerbart | 1) · 2) |
| 31Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1991-Forsete, manuelt justerbart | 1) · 2) |
| 21Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 1985-87Forsete, manuelt justerbart | — |
| 34Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 1985-87Forsete, el. justerbart | — |
| 33Se sprengskisse |
| Volvo 760 1988-Forsete, manuelt justerbart | — |
| 26Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 940/960 1990-1996Forsete, manuelt justerbart | Without mechanical pretensioner / Utan mekanisk försträckare · With mechanical pre-tensioner / Med mekanisk försträckare |
| 34Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Forsete, manuelt justerbart | 1) · 2) |
| 34Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Forsete, el. justerbart | 1) · 2) |
| 34Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Forsete, el. justerbart | 1) 1995 |
| 34Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Forsete, manuelt justerbart | 1) 1995 |
| 34Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Forsete, manuelt justerbart | 1) · 2) |
| 22Se sprengskisse |
Volvo OE1264531
Antall per bil: 4
Volvo OE3521271
Volvo OE1265195
Antall per bil: 2
Volvo OE982793
Volvo OE1324339
Volvo OE1363998
Antall per bil: 2
Volvo OE1338582
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3543078
Volvo OE1338283
Volvo OE1338275
Volvo OE3522196
Volvo OE3522195
Volvo OE3508565
Antall per bil: 8
Volvo OE1379791
Antall per bil: 6
Volvo OE1311859
Antall per bil: 3
Volvo OE680097OE
Volvo OE3521518
Volvo OE3500053
Volvo OE3500057