Volvo OE1294060
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1294060
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1201930
Antall per bil: 14
Volvo OE1373615
Volvo OE1312597
Volvo OE3540771
Volvo OE1304520
Antall per bil: 26
Volvo OE1312776
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1373426
Volvo OE1312780
Volvo OE955780
Volvo OE1202961
Volvo OE1254502
Volvo OE1254562
Volvo OE1247043
Antall per bil: Säljs per styck
Volvo OE1201834
Volvo OE1254503
Volvo OE1247042
Volvo OE1247021
Slik forekommer Volvo OE 1247040 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1975-1978Pyntelister | — | Passer uten ytterligere begrensning | 1Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 242DL | Passer uten ytterligere begrensning | 1Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 242 (2-dørs) · 242 (2-dörrars) 1981- | Passer uten ytterligere begrensning | 1Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 4 DRS -1980 | Passer uten ytterligere begrensning | 1Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 244 (4-dørs) · 264 (4-dørs) · 4 DRS 1981- | Passer uten ytterligere begrensning | 1Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 5DRS -1980 | Passer uten ytterligere begrensning | 1Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Pyntelister | 245 (stasjonsvogn) · 265 (stasjonsvogn) · 5DRS 1981- · Canada | Passer uten ytterligere begrensning | 1Se sprengskisse |
Volvo OE1213663
Volvo OE1213665
Volvo OE1246598
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE660151
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1304230
Antall per bil: Säljs per styck
Volvo OE675869
Antall per bil: 4
Volvo OE1213370
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1213332
Volvo OE1246647
Volvo OE1202990
Volvo OE1255555
Volvo OE1247032
Volvo OE1312588
Volvo OE1312587
Volvo OE1202991
Volvo OE1247150
Volvo OE1247151
Volvo OE688473
Volvo OE688472
Volvo OE1246634
Volvo OE1201841
Volvo OE1312779
Volvo OE3540157
Volvo OE3540156