Volvo OE1294060
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1294060
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1247209
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1201930
Antall per bil: 14
Volvo OE1373615
Volvo OE3540771
Volvo OE1254912
Volvo OE1201834
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1373426
Volvo OE1372059
Antall per bil: 50
Volvo OE955780
Volvo OE1213663
Volvo OE1202961
Volvo OE1213332
Volvo OE1213665
Volvo OE1202256
Volvo OE682021
Slik forekommer Volvo OE 1201855 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1975-1978Pyntelister | 262 (2-dörrars) DL | Passer uten ytterligere begrensning | 17Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1975-1978Pyntelister | 262 (2-dørs) · 262C (coupé) | Passer uten ytterligere begrensning | 15Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1975-1978Pyntelister | 264 (4-dörrars) DL | Passer uten ytterligere begrensning | 17, 20Se sprengskisse |
Volvo OE675869
Antall per bil: 4
Volvo OE1248606
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1247043
Antall per bil: Säljs per styck
Volvo OE1248210
Antall per bil: 6
Volvo OE682321
Antall per bil: 23
Volvo OE955161
Antall per bil: 4
Volvo OE1201841
Volvo OE677539
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1203732
Volvo OE1254562
Volvo OE688472
Volvo OE688473
Volvo OE1202990
Volvo OE1202991
Volvo OE1201840
Volvo OE1246598
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1246647
Volvo OE1213324
Volvo OE1213323
Volvo OE1213321
Volvo OE1247032