Volvo OE3540740
Antall per bil: Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE3540740
Antall per bil: Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE1313939
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1295025
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1295068
Volvo OE000382-83
Volvo OE9131809
Volvo OE1360253
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE000397-98
Volvo OE000393-94
Volvo OE1364556
Volvo OE1240426
Antall per bil: 2
Volvo OE3540899
Volvo OE1294866
Volvo OE1294867
Volvo OE677003
Antall per bil: Volvo 140 (–1972): 2 stk · Volvo 164: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE1210439
Antall per bil: 18
Denne delen passer følgende kjøretøy:
Volvo OE1323423
Volvo OE1264445
Antall per bil: Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk
Volvo OE1294865
Volvo OE1294864
Volvo OE697822
Volvo OE120085
Volvo OE000399-00
Volvo OE000384-85
Volvo OE000395-96
Volvo OE1240441
Volvo OE1295686
Volvo OE1240440