Volvo OE3540740
Antall per bil: Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE3540740
Antall per bil: Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE1313939
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE000382-83
Volvo OE1294866
Volvo OE9131809
Volvo OE1264775
Antall per bil: Volvo 164: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE1360253
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1294865
Volvo OE000393-94
Volvo OE1364556
Volvo OE1240426
Antall per bil: 2
Volvo OE3540899
Volvo OE1294864
Volvo OE697822
Volvo OE677003
Antall per bil: Volvo 140 (–1972): 2 stk · Volvo 164: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE1323419
Volvo OE1210439
Antall per bil: 18
Slik forekommer Volvo OE 1294867 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Interiør | CODE 4120 | Passer uten ytterligere begrensning | 16, 8Se sprengskisse |
| Volvo 240 1988-Interiør | CODE 5723 | Passer uten ytterligere begrensning | 15, 7Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Interiør | CODE 5313 · 5316 | Passer uten ytterligere begrensning | 15, 7Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Interiør | 240-260 series 1979-1984 | Passer uten ytterligere begrensning | 8Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Interiør | CODE 2701 | Passer uten ytterligere begrensning | 8Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Interiør | CODE 4704 | Passer uten ytterligere begrensning | 16, 8Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Interiør | A 4700 B 4701 C 4703 D 4704 | Passer uten ytterligere begrensning | 16, 8Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Interiør | CODE 4723 | Passer uten ytterligere begrensning | 16, 8Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Interiør | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 15, 7Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Interiør | 5354 | Passer uten ytterligere begrensning | 7Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Interiør | 5350 5351 5352 5353 | Passer uten ytterligere begrensning | 15, 7Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Interiør | 5120 | Passer uten ytterligere begrensning | 15, 7Se sprengskisse |
Volvo OE1323423
Volvo OE1264445
Antall per bil: Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk
Volvo OE1313959
Volvo OE1295068
Volvo OE1295025
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1295024
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1295686
Volvo OE1295054
Volvo OE1240427
Volvo OE1248577
Volvo OE1264964
Volvo OE1224922
Antall per bil: Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE1240928
Antall per bil: Selges per stykk
Antall per bil: 2