Volvo OE383222
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer


OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE383222
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE271262E
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3502336
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1398321
Volvo OE947855
Volvo OE942905
Volvo OE1359235
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1330432
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1209772
Volvo OE89254
Volvo OE384209
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1209857
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1209859
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE952359
Volvo OE1209835
Volvo OE1340559
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1209855
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1209853
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Slik forekommer Volvo OE 1209850 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Bakaksel | MARKED 1031 · MARKED 1030 |
| 10Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 - 1984Bakaksel | MARKED 1031, ABS |
| 10Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 1985-87Bakaksel | MARKED 1031 |
| 10Se sprengskisse |
| Volvo 760 1988-Bakaksel | MARKED 1030 · MARKED 1031 |
| 10Se sprengskisse |
| Volvo 780Bakaksel | MARKED 1031 |
| 10Se sprengskisse |
Volvo OE11998
Volvo OE974673
Volvo OE946066
Volvo OE191834
Volvo OE191835
Volvo OE191836
Volvo OE96443
Volvo OE384728
Antall per bil: Volvo 140 (1973–): 2 stk · Volvo 164: 2 stk · Volvo 1800 B20: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk · Volvo 740/760 (–1984): 2 stk · Volvo 780: 2 stk
Volvo OE81384
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE81383
Volvo OE957178
Volvo OE383168
Antall per bil: Volvo 140 (1973–): 2 stk · Volvo 164: 2 stk · Volvo 1800 B20: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE3502102
Volvo OE3502106
Volvo OE384201-02
Volvo OE81374
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE81375
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1273647
Volvo OE1273646
Volvo OE1339706
Volvo OE1339815
Volvo OE1339708
Volvo OE1239829