Volvo OE1272037
Antall per bil: 2
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1272037
Antall per bil: 2
Volvo OE1273647
Volvo OE1330729
Volvo OE987593
Volvo OE1340502
Volvo OE1329786
Volvo OE1329779
Volvo OE273932
Volvo OE273929
Volvo OE1330129
Volvo OE1329562
Volvo OE944574
Volvo OE946814
Volvo OE946815
Volvo OE11994
Volvo OE948645
Volvo OE946830
Slik forekommer Volvo OE 1273646 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Volvo 940/960Se hele sortimentet fra Volvo 940/960
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Clutch, clutchbetjening | — | Passer uten ytterligere begrensning | 38Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Clutch, clutchbetjening | — | Passer uten ytterligere begrensning | 36Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1991-Clutch, clutchbetjening | 1) · 2) |
| 32Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 - 1984Clutch, clutchbetjening | DSL R.H.D |
| 28Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 - 1984Clutch, clutchbetjening | — | Passer uten ytterligere begrensning | 32Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 - 1984Clutch, clutchbetjening | B19ET · B23ET · B23FT |
| 33Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 - 1984Clutch, clutchbetjening | — |
| 28Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 1985-87Clutch, clutchbetjening | 4CYL R.H.D, 4CYL TURBO |
| 33Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 940/960 1990-1996Clutch, clutchbetjening | — | Passer uten ytterligere begrensning | 33Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1990-1996Clutch, clutchbetjening | D24 · D24T · 4CYL EXC B204E, B234F |
| 32Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Clutch / clutchbetjening | M46, L.H.D · M46, R.H.D · M90, L.H.D · M90, R.H.D |
| 32Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Clutch, clutchbetjening | 4CYL · 6CYL |
| 31Se sprengskisse |
Volvo OE1272393
Volvo OE6814409
Volvo OE955308
Volvo OE989037
Antall per bil: 2
Volvo OE3549391
Volvo OE953046
Volvo OE381274
Volvo OE1206840
Volvo OE272365
Volvo OE959220
Volvo OE9143473
Volvo OE1339706
Volvo OE1339815
Volvo OE1339708
Volvo OE1272229
Volvo OE1377132
Volvo OE1211392
Antall per bil: Volvo 140 (1973–): 3 stk · Volvo 164: 2 stk
Volvo OE1220759
Volvo OE384201-02
Volvo OE957178
Volvo OE1239829