Volvo OE1272037
Antall per bil: Säljs per styck
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1272037
Antall per bil: Säljs per styck
Volvo OE1273647
Volvo OE1330729
Volvo OE987593
Volvo OE1340502
Volvo OE1329786
Volvo OE1329779
Volvo OE273932
Volvo OE1273646
Volvo OE273929
Volvo OE1330129
Volvo OE1272227
Volvo OE959220
Volvo OE1329785
Volvo OE1228901
Slik forekommer Volvo OE 1329562 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Clutch, clutchbetjening | -1989 | Passer uten ytterligere begrensning | 34Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 - 1984Clutch, clutchbetjening | B19E, B23E L.H.D |
| 34Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 1985-87Clutch, clutchbetjening | 4 CYL L.H.D, EXC 4CYL TURBO |
| 34Se sprengskisse |
Volvo OE271267
Volvo OE1377132
Volvo OE6814409
Volvo OE948645
Volvo OE3549391
Volvo OE1220762
Volvo OE941907
Volvo OE272365
Volvo OE946815
Volvo OE946814
Volvo OE1272393
Volvo OE1220759
Volvo OE1339706
Volvo OE1339815
Volvo OE1339708
Volvo OE1206840
Volvo OE1272229
Volvo OE953046
Volvo OE384201-02
Volvo OE957178
Volvo OE1239829