Volvo OE1224482
Antall per bil: 4
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1224482
Antall per bil: 4
Volvo OE1373615
Volvo OE1215050
Volvo OE1360894
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3540771
Volvo OE1246953
Volvo OE1224199
Volvo OE1247342
Volvo OE1240814
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1259493
Slik forekommer Volvo OE 1313119 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Isolasjonsmatter | 240 series 1988- | Passer uten ytterligere begrensning | 2Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Isolasjonsmatter | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 2Se sprengskisse |
Volvo OE1254484
Volvo OE1213819
Volvo OE94081
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1211785
Antall per bil: 4
Volvo OE1320163
Volvo OE1320164
Volvo OE3508787
Volvo OE1225126
Volvo OE1210905
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE955138