Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1373615
Volvo OE1360894
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1221990
Volvo OE3540771
Volvo OE1307053
Volvo OE9144275
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE191695
Volvo OE3523442
Volvo OE655532
Volvo OE677478
Volvo OE943797
Volvo OE1212854
Volvo OE1234532
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE192248
Volvo OE1259710
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE948524
Volvo OE947829
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Slik forekommer Volvo OE 1313440 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Gummiforinger, holdere, klemmer, skruer, skiver | 240 series 1988- | Passer uten ytterligere begrensning | 40Se sprengskisse |
| Volvo 240 1988-Sentralelektronikk, sikringsboks og sikringer | 240 series 1988- |
| 15Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Understell uten høydejustering | 242 (2-dørs) · 242 (2-dörrars) · USA · Canada | Passer uten ytterligere begrensning | 24Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Gummiforinger, holdere, klammer, skruer, skiver | 240-260 series 1979-1984 | Passer uten ytterligere begrensning | 40Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Isolatorer rundstift | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 40Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Gummiforinger, holdere, klammer, skruer, skiver | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 40Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Dekkplater, luftføringer, skvettlapper. | — | Passer uten ytterligere begrensning | 22Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 - 1984Dekkplater, luftføringer, skvettlapper. | CH-49053 · CH 49054- |
| 25Se sprengskisse |
Volvo OE1323312
Volvo OE946471
Volvo OE970944
Antall per bil: Volvo 740/760 (–1984): 1 stk · Volvo 780: 2 stk
Volvo OE946934
Volvo OE192230
Volvo OE952626
Volvo OE952624
Volvo OE1235627
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1215315
Volvo OE1219815
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1363190
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1347889
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1398509
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE3529496
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1372215
Antall per bil: Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk · Volvo PV/Duett B18: 2 stk
Volvo OE952625
Volvo OE269729
Volvo OE952630
Volvo OE952633
Volvo OE952637
Volvo OE1259533
Volvo OE9444282
Volvo OE1267850
Volvo OE3523070
Volvo OE1323822
Volvo OE1235336