Volvo OE237084
Antall per bil: 6
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer
OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE237084
Antall per bil: 6
Volvo OE237058
Volvo OE237573
Antall per bil: Volvo 140 (–1972): 1 stk · Volvo 140 (1973–): 1 stk · Volvo 164: 1 stk · Volvo 1800 B20: 11 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk
Volvo OE237666
Volvo OE237594
Volvo OE276289
Volvo OE71856
Volvo OE71188
Volvo OE16218
Volvo OE275420
Volvo OE237170
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE237178
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE960235
Volvo OE1377059
Volvo OE974673
Volvo OE183510
Volvo OE1398321
Volvo OE1359234
Volvo OE1359235
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE384209
Antall per bil: Selges per stykk
Slik forekommer Volvo OE 3502490 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Bakaksel | 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 38Se sprengskisse |
| Volvo 760 1988-Bakaksel | -1989 · 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 38Se sprengskisse |
| Volvo 780Bakaksel | -1989 · 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 38Se sprengskisse |
Volvo OE959246
Volvo OE11998
Volvo OE181302
Volvo OE947855
Volvo OE80506
Volvo OE3502102
Volvo OE3502106
Volvo OE3502108
Volvo OE3502110
Volvo OE3502104
Volvo OE957178
Volvo OE383168
Antall per bil: Volvo 140 (1973–): 2 stk · Volvo 164: 2 stk · Volvo 1800 B20: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE270594
Antall per bil: 2
Volvo OE384201-02
Volvo OE183841
Volvo OE1377061
Volvo OE81388
Volvo OE959224
Volvo OE1273647
Volvo OE1273646
Volvo OE1339706
Volvo OE1339815
Volvo OE1339708
Volvo OE1239829