Volvo OE1295024
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer
OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1295024
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1240928
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1313939
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE000382-83
Volvo OE000395-96
Volvo OE000244-B
Volvo OE1247342
Volvo OE000397-98
Volvo OE000384-85
Volvo OE000393-94
Volvo OE000399-00
Volvo OE1242093
Denne delen passer følgende kjøretøy:
Volvo OE1264775
Antall per bil: Volvo 164: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE1294864
Volvo OE677003
Antall per bil: Volvo 140 (–1972): 2 stk · Volvo 164: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE9131809
Volvo OE1210439
Antall per bil: 18
Volvo OE1323734
Volvo OE1264964
Volvo OE1294866
Volvo OE1240441
Volvo OE1295686
Volvo OE1240440
Volvo OE1295068
Volvo OE1295054
Volvo OE1242042