Volvo OE383222
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE383222
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE271262E
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3502336
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1398321
Volvo OE947855
Volvo OE942905
Volvo OE1359235
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1330432
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE89254
Volvo OE384728
Antall per bil: Volvo 140 (1973–): 2 stk · Volvo 164: 2 stk · Volvo 1800 B20: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk · Volvo 740/760 (–1984): 2 stk · Volvo 780: 2 stk
Volvo OE384209
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1377049
Antall per bil: 8
Volvo OE633262
Antall per bil: 4
Slik forekommer Volvo OE 1220844 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Bakaksel | — | Passer uten ytterligere begrensning | 13Se sprengskisse |
Volvo OE191834
Volvo OE191835
Volvo OE191836
Volvo OE96443
Volvo OE274206
Volvo OE120622
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE666250
Antall per bil: 2
Volvo OE384201-02
Volvo OE957178
Volvo OE383168
Antall per bil: Volvo 140 (1973–): 2 stk · Volvo 164: 2 stk · Volvo 1800 B20: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE3502102
Volvo OE3502106
Volvo OE3502108
Volvo OE3502110
Volvo OE3502104
Volvo OE1273647
Volvo OE1273646
Volvo OE1339706
Volvo OE1339815
Volvo OE1339708
Volvo OE1239829