Volvo OE1294060
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1294060
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1373615
Volvo OE1224199
Volvo OE1224102
Volvo OE1360954
Volvo OE1364213
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1225943-44
Volvo OE1360953
Volvo OE1373426
Volvo OE1259731
Antall per bil: 5
Volvo OE1264597
Antall per bil: 4
Slik forekommer Volvo OE 1264288 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1979-84Armlene dørlomme | 240-260 series 1979-1984 | Passer uten ytterligere begrensning | 18Se sprengskisse |
Volvo OE1294354
Antall per bil: Volvo 240/260 (1985–87): 2 stk · Volvo 740 (1988–90): 1 stk · Volvo 740/760 (1985–87): 1 stk · Volvo 760 (1988–): 1 stk · Volvo 780: 2 stk · Volvo 940/960 (1990–1996): 1 stk · Volvo 940/960 (1994–) & S90/V90 (1997–): 1 stk
Volvo OE1221189
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE686261
Volvo OE1294638
Volvo OE946947
Volvo OE1313711
Volvo OE1313706
Volvo OE924056
Volvo OE3540672
Volvo OE1225126
Volvo OE955892
Volvo OE958240
Volvo OE9131868
Volvo OE1264871
Volvo OE958242
Volvo OE1264415
Antall per bil: 2
Volvo OE273341
Volvo OE1364212
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1364211
Volvo OE672818
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1224822
Antall per bil: 4
Volvo OE3540642