Volvo OE9131940
Skrue
OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Frakt
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
- Leveringstid og fraktalternativer vises i kassen.
- Fraktkostnaden beregnes i kassen.
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer
OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE9131940
Volvo OE9131938
Volvo OE1203249
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE946934
Volvo OE1203219
Antall per bil: 4
Volvo OE9131939
Volvo OE1255989
Volvo OE1213237-PAIR
Antall per bil: 1 par
Volvo OE675927
Volvo OE676446
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE958239
Antall per bil: Volvo 1800 B18: 6 stk · Volvo 1800 B20: 6 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 2 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 2 stk
Volvo OE670820
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1202431
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1264871
Volvo OE958242
Volvo OE686261
Volvo OE1202430
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1254345
Antall per bil: 4
Volvo OE1221189
Antall per bil: Selges per stykk
Slik forekommer Volvo OE 1264415 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1975-1978Dørdetaljer fordør | 240-260 Series -1978 | Passer uten ytterligere begrensning | 62Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Armlene dørlomme | 240-260 series 1979-1984 | Passer uten ytterligere begrensning | 11Se sprengskisse |
Volvo OE670830
Volvo OE1264597
Antall per bil: 4
Volvo OE676365
Antall per bil: 4
Volvo OE1254985-86
Antall per bil: Sett
Volvo OE1254986
Volvo OE9131941
Volvo OE940155
Volvo OE1225943-44
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1264288-89
Volvo OE3540672
Volvo OE1225126
Volvo OE9131868
Volvo OE955892
Volvo OE958240
Volvo OE686890
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE685007
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1213202
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE655532
Volvo OE1211577
Volvo OE1213709
Antall per bil: 2
Volvo OE659949
Antall per bil: 4
Volvo OE1255175
Volvo OE273341
Volvo OE1313706
Volvo OE1364212
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1364211
Volvo OE1364213
Volvo OE1224102