Volvo OE1220981
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Feste handbremskabel til Volvo 164, 240 1975
Volvo OE-nummer: 1221660.
Kontroller alltid modell og chassisnummer før bestilling.
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1220981
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1220982
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE6814607
Volvo OE1277121
Volvo OE1277112
Volvo OE1373615
Volvo OE1277316
Volvo OE1377049
Antall per bil: 8
Volvo OE6814648
Volvo OE1209772
Volvo OE183328
Volvo OE183841
Volvo OE89671
Volvo OE383222
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE81377
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE955551
Antall per bil: 4
Volvo OE81383
Volvo OE81374
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE384209
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE81375
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Slik forekommer Volvo OE 1221660 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 140/164Se hele sortimentet fra Volvo 140/164
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 164Bakaksel CH 132567- | 164 | Passer uten ytterligere begrensning | 14Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Håndbrekk | 240 series 1988- | Passer uten ytterligere begrensning | 51Se sprengskisse |
| Volvo 240 1988-Bremserør ABS | 240 series 1988- | Passer uten ytterligere begrensning | 33Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1975-1978Bakaksel | — | Passer uten ytterligere begrensning | 14Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1979-84Bakaksel | MARKED 1030 · MARKED 1031 | Passer uten ytterligere begrensning | 23Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Håndbrekk | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 51Se sprengskisse |
Volvo OE81384
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE191834
Volvo OE191835
Volvo OE191836
Volvo OE181302
Volvo OE80506
Volvo OE3530004
Volvo OE3530927
Volvo OE3530008
Volvo OE3530009
Volvo OE3530026
Volvo OE1329594
Volvo OE947686
Volvo OE947685
Volvo OE952359
Volvo OE89254
Volvo OE942402
Volvo OE384201-02
Volvo OE946831
Volvo OE679364
Volvo OE679364
Volvo OE1205735
Volvo OE669843
Volvo OE1277114
Volvo OE1229859-60