Volvo OE1220981
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1220981
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE6814607
Volvo OE181302
Volvo OE273129
Volvo OE383222
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1229628
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE947855
Volvo OE942905
Volvo OE181304
Volvo OE1209772
Volvo OE1221660
Antall per bil: Volvo 164: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk
Volvo OE183841
Volvo OE81377
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE80506
Volvo OE81374
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE384209
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE81375
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE81388
Slik forekommer Volvo OE 183328 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 140/164Se hele sortimentet fra Volvo 140/164
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 164Bakaksel CH 132567- | 164 | Passer uten ytterligere begrensning | 32Se sprengskisse |
| Volvo 164Bakaksel | CH-132566 | Passer uten ytterligere begrensning | 32Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1975-1978Bakaksel | — | Passer uten ytterligere begrensning | 32Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Bakaksel | MARKED 1030 · MARKED 1031 | Passer uten ytterligere begrensning | 38Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 780Bakaksel | MARKED 1031 |
| 44Se sprengskisse |
| Volvo 780Bakaksel differensialbrems | 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 34Se sprengskisse |
| Volvo 780Bakaksel | -1989 · 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 27Se sprengskisse |
Volvo OE81384
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE81383
Volvo OE191834
Volvo OE191835
Volvo OE191836
Volvo OE1398321
Volvo OE120622
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE11998
Volvo OE6814287
Volvo OE974673
Volvo OE6814648
Volvo OE89671
Volvo OE952359
Volvo OE89254
Volvo OE942402
Volvo OE384201-02
Volvo OE946831
Volvo OE3502102
Volvo OE3502106
Volvo OE3502108
Volvo OE3502110
Volvo OE3502104
Volvo OE1330830
Antall per bil: Selges per stykk