Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3519339
Volvo OE1373615
Volvo OE1360894
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3540771
Volvo OE1350942
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE191695
Volvo OE655532
Volvo OE1259731
Antall per bil: 5
Volvo OE955780
Volvo OE1350941
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1244479
Volvo OE1244481
Volvo OE1224588
Volvo OE1373618
Volvo OE1224102
Volvo OE1244483
Slik forekommer Volvo OE 1350944 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Håndbrekkdeksel | — | Passer uten ytterligere begrensning | 2Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Håndbrekkdeksel | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 2, 1Se sprengskisse |
Volvo OE948855
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1244007
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1244006
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1244009
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1210473
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE273341
Volvo OE1313706
Volvo OE9131868
Volvo OE1364212
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1364211
Volvo OE1364213