Volvo OE1294123
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer

OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1294123
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE679623
Antall per bil: 4
Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1373615
Volvo OE1360894
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3540771
Volvo OE678238
Volvo OE9131868
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE191695
Volvo OE655532
Slik forekommer Volvo OE 1395416 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Baksete | 245 (stasjonsvogn) · 5DRS |
| 44Se sprengskisse |
Volvo OE3513119
Volvo OE1373426
Volvo OE3521830
Volvo OE3508787
Volvo OE1207871
Volvo OE1210484
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE941906
Volvo OE1207689
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE955949
Volvo OE955892
Volvo OE955781
Volvo OE960140
Volvo OE955127
Volvo OE955522
Volvo OE1309695
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1221125
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1207938
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE273341
Volvo OE1313706
Volvo OE686261
Volvo OE1364212
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1364211
Volvo OE1364213