Volvo OE673495
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer
OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE673495
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE656514
Antall per bil: 6
Volvo OE380141
Antall per bil: 3
Volvo OE1304944
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE9144275
Volvo OE671852
Volvo OE955945
Volvo OE1382494
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1255973
Volvo OE940100
Volvo OE343378
Volvo OE343188
Volvo OE688400K
Volvo OE1377059
Volvo OE974673
Volvo OE183510
Volvo OE1398321
Volvo OE1359235
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE959224
Volvo OE81388
Slik forekommer Volvo OE 3520410 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Volvo 940/960Se hele sortimentet fra Volvo 940/960
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 760 1988-Bakaksel | 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 33Se sprengskisse |
| Volvo 760 1988-Bakaksel differensialbrems | 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 41Se sprengskisse |
| Volvo 780Bakaksel differensialbrems | 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 41Se sprengskisse |
| Volvo 780Bakaksel | 1990- | Passer uten ytterligere begrensning | 33Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 940/960 1990-1996Delt bakaksel differensialbrems | 1992- | Passer uten ytterligere begrensning | 41Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Delt bakaksel differensialbrems | RATIO 3.31 · RATIO 3.73 |
| 41Se sprengskisse |
Volvo OE947855
Volvo OE80506
Volvo OE942905
Volvo OE3530391
Volvo OE181302
Volvo OE11998
Volvo OE959246
Volvo OE6814607
Volvo OE3502102
Volvo OE3502106
Volvo OE3502108
Volvo OE3502110
Volvo OE3502104
Volvo OE270594
Antall per bil: 2
Volvo OE3502336
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE270595
Volvo OE1359234
Volvo OE384201-02
Volvo OE384209
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1209835
Volvo OE960235
Volvo OE183841
Volvo OE1377061
Volvo OE3502490
Volvo OE1330830
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE6814287
Volvo OE96443
Volvo OE1209295
Antall per bil: 10
Volvo OE384728
Antall per bil: Volvo 140 (1973–): 2 stk · Volvo 164: 2 stk · Volvo 1800 B20: 2 stk · Volvo 240 (1988–): 1 stk · Volvo 240/260 (1975–1978): 1 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 1 stk · Volvo 740/760 (–1984): 2 stk · Volvo 780: 2 stk
Volvo OE271262E
Antall per bil: Selges per stykk