Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer


OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1373615
Volvo OE1244221
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1360894
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3540771
Volvo OE1244219
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE191695
Volvo OE1360953
Volvo OE655532
Volvo OE955780
Volvo OE955269
Volvo OE965393
Volvo OE1255989
Volvo OE1310114
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1268957
Volvo OE1268665
Antall per bil: 6
Volvo OE960140
Volvo OE1325044
Slik forekommer Volvo OE 1294353 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Volvo 740/760/780Se hele sortimentet fra Volvo 740/760/780
Volvo 940/960Se hele sortimentet fra Volvo 940/960
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1985-87Interiørdetaljer | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 21Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Dashbord nedre seksjon | Venstrestyrt · Høyrestyrt |
| 49Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1991-Kledning for bagasjerom | — | Passer uten ytterligere begrensning | 2Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1991-Dashbord nedre seksjon | Venstrestyrt · Høyrestyrt |
| 49Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 1985-87Dashbord nedre seksjon | Venstrestyrt · Høyrestyrt |
| 49Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 1985-87Kledning for bagasjerom | 744 (sedan) · 764 (sedan) · 4 DRS |
| 1aSe sprengskisse |
| Volvo 760 1988-Kledning for bagasjerom | — | Passer uten ytterligere begrensning | 2Se sprengskisse |
| Volvo 780Dashbord nedre seksjon | EXC AIR BAG |
| 59Se sprengskisse |
| Volvo 780Dashbord nedre seksjon | — | Passer uten ytterligere begrensning | 42, 50Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 940/960 1990-1996Dashbord nedre seksjon | Venstrestyrt · Høyrestyrt |
| 49Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Beskyttelsesnett bagasjeromstrekk | -1994 · 1995- | Passer uten ytterligere begrensning | 24Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1994- & S90/V90 1997-Dashbord nedre seksjon | Venstrestyrt · Høyrestyrt |
| 50Se sprengskisse |
Volvo OE683861
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1294354
Antall per bil: Volvo 240/260 (1985–87): 2 stk · Volvo 740 (1988–90): 1 stk · Volvo 740/760 (1985–87): 1 stk · Volvo 760 (1988–): 1 stk · Volvo 780: 2 stk · Volvo 940/960 (1990–1996): 1 stk · Volvo 940/960 (1994–) & S90/V90 (1997–): 1 stk
Volvo OE683701
Antall per bil: Volvo 140 (–1972): 7 stk · Volvo 164: 7 stk · Volvo 240 (1988–): 7 stk · Volvo 240/260 (1985–87): 7 stk · Volvo 780: 1 stk
Volvo OE1294860
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1384062
Volvo OE1225916
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1294886
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1224832
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1360952
Volvo OE1360954
Volvo OE1264233
Volvo OE1294882
Volvo OE273341
Volvo OE1313706
Volvo OE1294752
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE946947
Volvo OE1294753
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1294755
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1221083
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1323419
Volvo OE1294713
Volvo OE1360947
Volvo OE1360949
Volvo OE1360951
Volvo OE1360948
Volvo OE1360950
Volvo OE9131868
Volvo OE686261
Volvo OE1364212
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1364211