Volvo OE1294755
Antall per bil: Selges per stykk
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer


OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.
Volvo OE1294755
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1294753
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1373615
Volvo OE1244221
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1360894
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE3540771
Volvo OE1244219
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1225941-42
Volvo OE1360966
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE191695
Volvo OE655532
Volvo OE955780
Volvo OE1244217
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE680097
Volvo OE1294353
Antall per bil: 6
Volvo OE1207900
Volvo OE1360968
Antall per bil: Selges per stykk
Slik forekommer Volvo OE 1221083 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Volvo 240/260Se hele sortimentet fra Volvo 240/260
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240/260 1975-1978Interiørdetaljer | 245 (stasjonsvogn) · 265 (stasjonsvogn) · 5 DRS | Passer uten ytterligere begrensning | 22Se sprengskisse |
| Volvo 240/260 1985-87Interiørdetaljer | 240-260 series 1985-1987 | Passer uten ytterligere begrensning | 22Se sprengskisse |
Volvo OE678238
Volvo OE678446
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE959057
Volvo OE1247342
Volvo OE678940
Volvo OE1360949
Volvo OE1360950
Volvo OE1360952
Volvo OE1360954
Volvo OE1360951
Volvo OE1360953
Volvo OE1360948
Volvo OE1360947
Volvo OE946947
Volvo OE1294752
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1294882
Volvo OE1224832
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1264233
Volvo OE1224199
Volvo OE1224842
Volvo OE1264867
Volvo OE680097OE
Volvo OE944302
Volvo OE1264445
Antall per bil: Volvo 240/260 (1975–1978): 2 stk · Volvo 240/260 (1979–84): 1 stk
Volvo OE273341
Volvo OE1313706
Volvo OE9131868
Volvo OE686261
Volvo OE1364212
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE1364211