
Volvo OE1340990
Velkommen til en helt ny Volvo-opplevelse og den nye nettsiden vår.Les guiden vårFå et nytt passordKontakt oss hvis du har problemer


OE-nummer
Artikkelnummer
Vi aksepterer følgende betalingsmetoder
Pakningssett for manuell girkasse M45 og M46, passer til Volvo 240, 260, 262, 740, 760, 780, 940 og 960. Tetningen for overgirets utgående aksel følger ikke med i settet.
DENNE DELEN PASSER
Volvo 240, 260, 262, 740, 760, 780, 940, 960, 940 1979
Spesifikasjoner
Type: pakningssett girkasse
Girkasse: M45, M46
Erstatter Volvo OE-nummer: 271574
Vi sender delene dine raskt og trygt med sporbar levering.

Volvo OE1340990


Volvo OE947705


Volvo OE1340989

Volvo OE1340988


Volvo OE949656

Volvo OE380618

Volvo OE191685
Volvo OE3502436
Volvo OE1228512
Antall per bil: 4
Volvo OE1232616
Volvo OE191117
Volvo OE656138
Antall per bil: 4
Volvo OE380101
Antall per bil: Sett
Volvo OE86713
Antall per bil: Selges per stykk
Volvo OE380618-1
Volvo OE1220376
Volvo OE191882
Volvo OE380652
Volvo OE380654
Volvo OE940280
Volvo OE1232411
Volvo OE380653
Slik forekommer Volvo OE 271574 i originalkatalogene — tegning, posisjon, hvor delen sitter og antall per bil.
Denne delen passer følgende kjøretøy:
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 240 1988-Girkasse | M47 | Passer uten ytterligere begrensning | 90, 92, 72Se sprengskisse |
| Volvo 240 1988-Girkasse | 240 series 1988- | Passer uten ytterligere begrensning | 90, 92, 72Se sprengskisse |
| Volvo 240 1988-Girkasse, manuell | M45 | Passer uten ytterligere begrensning | 16, 11Se sprengskisse |
| Volvo 240 1988-Bakaksel eksk. antispinn, eksk. ABS | 240 series 1988- | Passer uten ytterligere begrensning | 9aSe sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Girkasse | 1208541 · 1208538, 1208641, 1208674 · 1208567 · 1208540, 1208568 · 1208685, 1208688, 1208704 | Passer uten ytterligere begrensning | 58, 65, 51, 61, 43Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Girkasse | 1208525, 1208613,1208656 · 1208640, 1208651 | Passer uten ytterligere begrensning | 57, 64, 50, 60, 42Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Girkasse | 1208526, 1208614 · 1208527 · 1208528, 1208617 · 1208616 · 1) 1208723 | Passer uten ytterligere begrensning | 90, 92, 72Se sprengskisse |
| Volvo 740/760 · Volvo 740 1988-90Smøresystem | D24, D24T, D24TIC |
| 21Se sprengskisse |
| Katalog | Gjelder | Vilkår | Pos. |
|---|---|---|---|
| Volvo 940/960 1990-1996Girkasse | 1208737,-707,-736 · 1208527, 1208709 · 1208528,-710, -617 · 1208616 · 1208724,-681,-708,-722 | Passer uten ytterligere begrensning | 90, 92, 72Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1990-1996Smøresystem | — | Passer uten ytterligere begrensning | 28Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1990-1996Smøresystem | — | Passer uten ytterligere begrensning | 21Se sprengskisse |
| Volvo 940/960 1990-1996Eksosmanifold | B200FT,B230GT/FT |
| 10Se sprengskisse |
Volvo OE948008
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE948009
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE948010
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE948011
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1340992
Volvo OE974673
Volvo OE957178
Volvo OE1340993
Volvo OE1385061
Volvo OE914462
Volvo OE1220325
Antall per bil: 6
Volvo OE1339706
Volvo OE1339815
Volvo OE1339708
Volvo OE1339594
Volvo OE3520200
Volvo OE1385047
Volvo OE1339600
Volvo OE1232740
Antall per bil: 4
Volvo OE1232598
Volvo OE1377668
Volvo OE6843411
Volvo OE1220333
Volvo OE1340651
Volvo OE1339765
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1339768
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)
Volvo OE1339769
Antall per bil: Etter behov (Volvo oppgir ikke fast antall)